M&M

Historia miłosna jakich zapewne wiele. Dwoje młodych ludzi z dwóch różnych krańców Polski, którzy poznali się na wyjeździe wakacyjnym.

Obydwoje byliśmy przekonani, że to zwykła wakacyjna miłość. Mieliśmy wtedy 18 lat, jednak po zakończonym wyjeździe utrzymywaliśmy ze sobą stały kontakt, a nawet udało się nam parę razy spotkać. Potem postanowiliśmy studiować w tym samym mieście, a po paru latach pobraliśmy się i jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi.

Z racji naszego zawodu jesteśmy zmuszeni do częstych podróży, ale absolutnie nam to nie przeszkadza, ponieważ obydwoje lubimy poznawać nowe miejsca.
W zasadzie na wakacje zawsze wybieramy polskie miejscowości, a w zimie niepotrzebne są nam Alpy, by poszaleć na desce, bo w naszej ojczyźnie jest wiele pięknych miejsc.

Pomysł na stworzenie strony wyszedł od naszych przyjaciół, którzy często nam towarzyszą w wyjazdach. Miło nam będzie, jeśli regularnie będziecie do nas zaglądać.
Koniecznie zostawcie po sobie ślad w postaci komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>